کد خبر : 993

محمود احمدی نژاد رییس جمهور دولت نهم و دهم ایران در سفر به مازندران و در دیدار با تعدادی از مردم به سوالی در مورد تهدید به ترورش پاسخ داد.

محموداحمدی‌نژاد   (زادهٔ ۱۳۳۵ ) سیاستمدار ایرانی است .محموداحمدی نژاد از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۲ ششمین رئیس‌جمهور ایران بود.محمود احمدی نژاد دولت خود را « دولت مهرورزی » یا « دولت مهر » نامید.به تازگی نیز شوخی هایی بامحمود احمدی نژاد صورت گرفته است که باعث ایجاد شایعاتی شده است که در ادامه توضیحات بیشتری در این باره می دهیم.

 

 

 

 

 


 

خبرداغ:عکس فشن احسان علیخانی و فرزاد فرزین در دهه 70 جنجالی شد + عکس

 


 

 

تهدید ترور جدی است

 

  •  

 

کانال دولت بهار که از حامیان اصلی و رسانه ای نزدیک به یاران  احمدی نژاد  به شمار می رود شب گذشته با درج اخبار و انتشار تصاویر و فیلم سفر وی به مازندران و دیدار با مردم به موضوع  تهدید ترور  احمدی نژاد پرداخت و نوشت احمدی نژاد در جواب یکی از حضار که گفته می شود رزمنده و برادر شهید مازندرانی است درباره تهدید به  ترور  پاسخ داد: من هم معتقد هستم که بحث ترور جدی است. خودشان می کشند، خودشان هم مراسم عزاداری برپا می کنند و بعد دیگران را متهم می کنند!

 

وی ادامه داد: البته من یک جان ناقابلی دارم که فدای ملت ایران است. پای ملت ایران ایستاده ام، پای حقوق ملت ایران ایستاده ام، کوچک ملت ایران هستم. جان ما ناقابل است، فدای ملت ایران، فدای عظمت ایران.

 

بروید و ببینید که آن کانال تلگرامی مال چه کسی است که رسما  تهدید  کرده است که ما می خواهیم ترور کنیم، پیدا می شود.

 

البته من مسائل را گفتم و تشریح کردم چون اطلاع دارم که کجاها، چه کسانی می نشینند و چه تصمیماتی می گیرند. اینها را گفته ام، ضبط کرده ام و در چندین جای مطمئن قرار داده ام. همان هایی را که نوشته ام دنبال کنید، می توانید متوجه بشوید که وابسته به کجاها هستند.

 


 

خبرداغ:مدافع حرم "بی ام و" سوار را بشناسید + عکس و داستان زندگی

 


 

 تهدید ترور جدی است

 

نمی توانند از دست ملت در بروند. امروز یک ملت بزرگ و تاریخ ساز در صحنه است. هر کس در طول تاریخ فکر کرده که می تواند سر ملت شیره بمالد، سر خودش را شیره مالیده است. ملت یک رودخانه عظیم است که تمام آلودگی ها را می شوید و می برد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    بعید است کسی دستش را ، به خون اغوا گرعوام، آلوده کند

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه