کد خبر : 101

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که سازمان تامین اجتماعی قصد دارد تا پایان سال به هر بازنشسته این سازمان دو میلیون تومان پرداخت کند، قرار است این یارانه از محل وصول مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت پرداخت شود.

پیگیری‌های نشان می‌دهد که سازمان تامین اجتماعی برای حمایت از بازنشستگان به دنبال پرداخت کمک بلاعوض دو میلیون تومانی است.

برای این کار سازمان تامین اجتماعی در حال رایزنی با سازمان برنامه‌وبودجه است تا با وصول مطالبات خود از دولت، دو میلیون تومان به هر بازنشسته بپردازد و از این طریق به معیشت بازنشستگان تامین اجتماعی کمک کند.

همچنین از آنجایی که عیدی بازنشستگان در بهمن ماه پرداخت می‌شود احتمالا با اجرایی شدن این تصمیم بازنشستگان در اسفند ماه این دو میلیون تومان را دریافت کنند.

طبق اعلام کانون بازنشستگان، سازمان تأمین اجتماعی سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر دارد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ناشناس

  آیا این وام دو میلیون تومان بلاعوض به مستمری بگیران هم مرسه یا نه شامل مستمری بگیران هم میشود اگر میشود اعلام کنید تورو خدا ازاین سهم هم به مستمری بگیران ظلم نشه لطفٱ سهم مستمری بگیران هم بدید

 • ناشناس

  خداکنه راست باشه

 • ناشناس

  خواهش میکنم این دو میلیون تومان به مستمری بگیران هم بدهید

 • ناشناس

  اگ بدن خیلی خوبه به ما ک وام یک میلیونی رو ندادن ۱۰۰تمنی هارو هم ندادن حداقل اینو بدن تا یکم کمک به حال ما کنه.

 • خوبه

  زود تر پرداخت کنید واقعا شرایط سخت شده بعضی وقتها هم واسه نون شب آدم میمونه

 • 09380571869

  چنانچه اینگونه خبرها که غالبا منبع اجرایی مشخص دارد و گاهی هم ندارد.عملی شود میتوان مثبت نگاه کرد.امید و ارم لطف کنند چون من بشدت نیاز دارم.

 • ناشناس

  خداکنه راست بگین دلخوشی واهی نباسه دیگه واقعا خسته شدیم

 • ناشناس

  چیزی که چند روز پیش درهمین اسفندماه۹۹ آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه مصاحبه کردند و گفتند حکم همسان سازی بازشستگان تآمین اجتماعی ازالگوبرداری بازنشستگی کشوری و لشکری برای بازنشستگان تآمین اجتماعی طبق هماهنگی با وزیر رفاه و رئیس سازمان دراسفند۹۹ احکامشون صادر میشود اما هیچ خبری نیست.احکام را زمانی صادر میکنند که افزایش سال۱۴۰۰ را اعمال کنند وبعد بگویند همسان سازی و افزایش در ی حکم صادر شده

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه